Riverside on Twitter Riverside on Facebook Riverside on YouTube Riverside on Instagram Virtual Tour

O Riverside School

Riverside School je mezinárodní křesťanská škola rodinného typu, pro děti ve věku od 3 do 18 let.

Výuka probíhá v angličtině a je založena na britsko – amerických školních osnovách. Škola má již dvacetiletou tradici, byla založena v roce 1994.

Riverside School je otevřená dětem všech národností i náboženského vyznání.

Pro děti a studenty bez znalosti angličtiny je připraven dopňující program, který jim pomůže se tento jazyk naučit či se v něm zdokonalit. Pro žáky české národnosti nabízíme program Czech for Czechs, který je dovede ke složení povinných zkoušek z češtiny. Naše škola nabízí všem žákům individuální přístup a přátelskou atmosféru.

Škola Riverside School je akreditovaná společnostmi: Council of International Schools, the New England Association of Schools and Colleges a Council of British International Schools. Jedná se o International Baccalaureate Diploma autorizovanou školu a také středisko University of Cambridge International Examination Centre. Riverside School je škola uznaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České Republiky, čj. 35 229/99-22 a také úřadem Department of Education and Skills DfES No 70/36271 ve Velké Británii.

Riverside School v současné době navštěvuje více než 500 žáků z více než 40ti různých národností.

Studenti skládají mmj. tyto zkoušky:

Riverside má 4 areály v Praze 6:

Školka (Early Years School) pro děti ve věku 3 až 5 let se nachází v Praze Bubenči. 

Budovy navazujících škol Primary School pro žáky ve věku 5 až 11 let a Junior High School pro žáky ve věku 11 až 14 let jsou situovány ve Vltavském údolí v Praze Sedleci.

Střední škola (Senior High School) pro studenty do 18 let je v v nově zrekonstruované budově v pražských Hradčanech. Pro studenty naší High School nabízíme možnost ubytování.

Pro více informací o škole a výuce nás prosím kontaktujte.

Pokud uvažujete o studiu  v Riverside School a rádi  byste školu nezávazně navštívili, prosím kontaktujte paní Ester Vovkaničovou nebo jednu z kanceláří školy a domluvte si prohlídku. 

Ester Vovkaničová, admissions@riversideschool.cz, tel: 224 315 336.

School Accreditations

© 2018 Riverside International School in Prague. All rights reserved. Website by aboutblank - creative solutions